Hodowla ślimaka Helix aspersa Müller

“Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.”

Pomoc przy założeniu hodowli ślimaków

Klienci którzy po wstępnym szkoleniu zdecydowali się na hodowlę ślimaków i współpracę z nami, wraz z podpisaniem umowy, otrzymują merytoryczną i praktyczną pomoc dotyczącą hodowli ślimaka. Przekazujemy im technologię hodowli ślimaka jadalnego Helix aspersa Muller w warunkach polskich, w postaci informacji niezbędnych by zorganizować i prowadzić hodowlę ślimaków w sposób fachowy, efektywny i ekonomiczny. Wspieramy radami poprzez konsultacje telefoniczne oraz emailowe, a w razie potrzeby poprzez wizytację na fermie klienta. Klientowi przydzielony zostaje osobisty konsultant. Pomagamy w zaprojektowaniu pomieszczeń i parków hodowlanych a na życzenie klienta wykonujemy je od podstaw. Dobieramy i wyposażamy hodowlę w odpowiednie akcesoria hodowlane.
Poniżej przedstawiamy fotorelację z przykładowej realizacji przez nas parku hodowlanego u jednego z naszych klientów spod Sandomierza.
Park hodowlany przeznaczony został na 10 ton zbioru ślimaków. Powierzchnia samych sektorów to 400 m2 ( nie licząc korytarzy technicznych ). Pod siatka cieniującą znalazała się tu jedna morga ziemi czyli ok 0,56 ha.Współpraca z nami!

Zostań hodowcą i zarabiaj z nami na ślimakach. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Reproduktory, podrostki, kokony
Pomoc przy założeniu hodowli
Pasze dla ślimaków
Sprzęt i akcesoria

Przepisy kulinarne

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaproponować Państwu wybrane przez nas przepisy na przygotowanie ciekawych potraw z udziałem ślimaka Helix aspersa Müller. Są to przepisy smaczne, zdrowe o łatwym poziomie przygotowania. Obrazujemy jak w prosty sposób, stworzyć interesujący a zarazem gustowny posiłek dla grona przyjaciół.

Przepisy kulinarne ze ślimaków

Szybki kontakt

 • Telefon:
  885 246 046
 • Email:
  ecosnails@wp.pl
 • Adres:
  Gospodarstwo Rolne Ecosnails
  Stanisławów Drugi 8
  97-420 Szczerców